jepet apartament 1+1 me qera, Rruga Riza Cerova.

 • €500/Muaj
Medreseja, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Qira

jepet apartament 1+1 me qera, Rruga Riza Cerova.

Medreseja, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
 • €500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45564
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera, Rruga Riza Cerova.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, eshte ne perfundim te punimeve.

Cmimi i qerase 500 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest