SHITET APARTAMENT 2+1 GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI “LURA 5”.

 • €350,500
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI “LURA 5”.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €350,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 192
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48131
 • ID Prones

Përshkrim

SHITET APARTAMENT 2 +1 GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI “LURA 5”.

 • Vendi: Vila ndodhet në  KOMPLEKSIN “LURA 5”, një lokacion i njohur për qetësinë dhe ambientin e tij të bukur natyror.
 • Përshkrim: Vendndodhja dhe detajet e organizimit të shtëpisë janë të përshtatshme për ata që kërkojnë një ambient të qetë dhe të sigurt.
 • Përbërja: Kati i dytë i vilës është organizuar si një apartament 2+1, me një sipërfaqe totale prej 126.30 m2.
 • Gjendja e objektit: Momentalisht objekti ndodhet në fazën e tullave, gati për të mbyllur.
 • Cmimi: Çmimi i shitjes është 2200 euro për metër katror për hapësirën e brendshme të apartamentit, dhe 1100 euro për metër katror për tarracën dhe korridorin.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle