SHITET APARTAMENT 1+1 GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI “LURA 5”.

 • €249,500
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI “LURA 5”.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €249,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48138
 • ID Prones

Përshkrim

SHITET APARTAMENT 1 +1 GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI “LURA 5”.

  • Vendi dhe Ambienti: Ky apartament i bukur  ndodhet në një prej zonave më të kërkuara për banim në GJIRIN E LALZIT,KOMPEKSI “LURA 5”.. Përreth tij, natyra e mrekullueshme dhe qetësia e garantuar ofrojnë një ambient të pazëvendësueshëm për banorët.
  • Përbërja dhe Sipërfaqja: Apartamenti është 1+1 dhe ka një sipërfaqe  prej 76.61 m^2 për hapësirën e brendshme, së bashku me një tarracë dhe korridor të madh me një siperfaqe prej 73.36 m^2. Ky organizim i gjerë dhe i përshtatshëm ofron mundësi të shumta për përdorim dhe shijim të pamjeve të mrekullueshme nga tarraca.
  • Gjendja e Objektit dhe Afërsitë: Objekti ndodhet aktualisht në fazën e tullave, duke siguruar një bazë të shkëlqyer për blerësit për të personalizuar dhe përshtatur shtëpinë sipas preferencave të tyre. Afër vendit të banimit, gjeni infrastrukturë të zhvilluar, duke përfshirë mundësi të për transport, dhe shërbime të tjera që i bëjnë këto vende të pëlqyera për banim,pushime dhe jetë familjare.
  • Cmimi dhe Mundësitë: Apartamenti ofrohet në një çmim konkurrues prej 2200 euro për metër katror për hapësirën e brendshme dhe 1100 euro për metër katror për tarracën dhe korridorin. Kjo e bën një mundësi të shkëlqyer për ata që kërkojnë një investim të qëndrueshëm dhe një vend për të jetuar ose për investuar

   

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Search
Çmimet Nga Deri
Elira Dokle
 • Elira Dokle