Shitet super ambient biznesi, rruga Asim Zeneli prane Coin.

  • €2,230,000
Coin, Tiranë
Për Shitje

Shitet super ambient biznesi, rruga Asim Zeneli prane Coin.

Coin, Tiranë
  • €2,230,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 446
  • Sipërfaqe ㎡
  • P43717
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super ambient biznesi, rruga Asim Zeneli prane Coin.

Rezidenca ndodhet ne qender te Tiranes me nje arkitekture dhe projekt unik.

Ambienti disponon siperfaqe totale 446 m2.

Ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Aktualisht ambienti eshte i dhene me qera 10.000 €/muaj me kontrate 5 vjecare.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest