Shitet super vile ne Rezidencen Akacia Hills!

 • €1,300,000
Akacia Hill Rezidence, Mjull Bathore, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile ne Rezidencen Akacia Hills!

Akacia Hill Rezidence, Mjull Bathore, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 600
 • Sipërfaqe ㎡
 • 700
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44671
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne Rezidencen Akacia Hills, Mjull Bathore.

Vila disponon siperfaqe trualli 700 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 600 m2.

Organizohet ne 4 kate me 4 dhoma gjumi, sallon, ambient gatimi dhe 5 tualete.

Vila ka nje investim luksoz me sistem ngrohje dhe ftohje, parket dhe mobilim modern.

Eshte e rrethuar me oborr me plot gjelberim dhe barbeque.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 1.300.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest