Vile Luksoze ne Shitje te Akacia Hills!

 • €850,000
Akacia Hill Rezidence, Mjull Bathore, Tiranë
Për Shitje

Vile Luksoze ne Shitje te Akacia Hills!

Akacia Hill Rezidence, Mjull Bathore, Tiranë
 • €850,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 7
 • Dhoma
 • 6
 • Tualete
 • 920
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P26112
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile Luksoze te Akacia Hills. Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me Luksoze ne Mjull Bathore. Vila eshte 4 kate dhe ka nje siperfaqe totale e viles eshte 920 m2 prej te cilave 530 m2 eshte siperfaqe ndertimi. Vila organizohet ne 3 Sallone ndenje nje prej te cilave me oxhak, ambienti per palester, 7 dhoma gjumi, 6 tualete, 1 dhome gatimi, 1 dhome lavanterie, parkim per 2 vende, depo, kopshti dhe pishina.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest