Jepet me qera apartament 1+1, prane TEG!

 • €800/Muaj
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera apartament 1+1, prane TEG!

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €800/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46078
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1, prane TEG!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 75.5 m2, ndodhet ne katin e 3.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira, eshte i investuar ne detaj me cilesi shume te mire.

Apartamenti disponon edhe 1 post parkimi.

Cmimi i qerase 800 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest