Vile luksoze ne shitje, Palase Green Coast!

 • €570,000
Dhërmi, Green Coast, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Vile luksoze ne shitje, Palase Green Coast!

Dhërmi, Green Coast, Vlorë
 • €570,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 300
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P33901
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile luksoze ne Rezidencen Green Coast, Palase!

Vila eshte ne 2 kate, kati pare organizohet ne ambientin e ndenjes, te gatimit dhe nje tualet. Kati dyte ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet, kopshti i cili ka mundesi per pishine dhe vend parkimi per 2 makina.

Vila ka siperfaqe parcele 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 172 m2

Vila eshte totalisht e investuar!

Per me teper ju ftojme te na kontaktoni!

Proeprty Ivnest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest