Shitet apartament 1+1 Rezidenca “Sofo Duni”, Dhermi.

 • €175,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 Rezidenca “Sofo Duni”, Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46502
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Rezidenca ”Sofo Duni”, Dhermi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 59.91 m2, siperfaqe neto 40.10 m2, siperfaqe te perbashket 8.41 m2 dhe siperfaqe verande 8.41 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Apartamenti disponon dhe nje post parkimi.

Cmimi i shitjes  175.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest