Shitet Super apartament 2+1+2 ne Rezidencen “San Nicolas”, Palace.

 • €350,000
Dhërmi, Palasë, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super apartament 2+1+2 ne Rezidencen “San Nicolas”, Palace.

Dhërmi, Palasë, Vlorë
 • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46493
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Super apartament 2+1+2 ne Rezidencen ”San Nicolas”, Palace.

Rezidenca eshte nje nga projektet e fundit qe po ndertohet ne Palace me shumellojshmeri vilash dhe apartamentesh me pamje fantastike nga deti.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 117.6 m2, siperfaqe neto 97.9 m2, sipefaqe te perbashket 11 m2 dhe siperfaqe verande 8.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient gatimi, ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1 te godines.

Cmimi i shitjes 341.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest