Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Usluga, Ish stacioni Trenit.

 • €198,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Usluga, Ish stacioni Trenit.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €198,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46336
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Usluga, Ish Stacioni Trenit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 120.07 m2, siperfaqe neto 97.80 m2 dhe siperfaqe te perbashket 22.27 m2.

Organizohet korridor shperndares, dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1650 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest