JEPET AMBJENT ME QERA PER ZYRA, TEK RRUGA E KAVAJES

  • €750/muaj
Tiranë
Për Qira

JEPET AMBJENT ME QERA PER ZYRA, TEK RRUGA E KAVAJES

Tiranë
  • €750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 110
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41421
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambjent me qera per zyra tek Rruga e Kavajes, nje zone mjaft e kerkuar e cila te krijon te gjitha facilitetet e duhura.

Eshte i organizuar ne 3 ambjente, nje kuzhine, dy tualete si dhe nje ballkon i cili eshte me pamje nga rruga kryesore e cila te krijon mundesine per reklamim.

Me siperfaqe 110 m2 , ndodhet ne katin e 1 banim.

Cmimi i qerase eshte: 750 euro muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko