Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca San Nicolas, Palase.

 • €400,700
Dhërmi, Palasë, Vlorë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca San Nicolas, Palase.

Dhërmi, Palasë, Vlorë
 • €400,700

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46930
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca San Nicolas, Palase.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 117.84 m2, siperfaqe neto 101.80 m2, siperfaqe te perbashket 7.8 m2 dhe siperfaqe verande 8.2 m2.

Organizohet ne sallon ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Cmimi i shitjes 3400 €/m2.

Apartamenti disponon dhe post parkimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest