Ambient komercial per shitje

  • €574,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Liqeni Artificial, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ambient komercial per shitje

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Liqeni Artificial, Tiranë
  • €574,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 174 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26762
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient per zyra ne Bllok.

Ambienti ka siperfaqe totale prej 174m2 dhe ndodhet ne katin e pare Teknik te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash. Aktualisht i dhene me qera per Call Center.

Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj