Shitet vile Individuale ne Resortin Green Coast, Palase.

 • €1,300,000
Dhërmi, Green Coast, Palasë, Vlorë
Për Shitje

Shitet vile Individuale ne Resortin Green Coast, Palase.

Dhërmi, Green Coast, Palasë, Vlorë
 • €1,300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 350
 • Sipërfaqe ㎡
 • 4
 • Garazhe
 • P46655
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile Individuale ne Resortin Green Coast, Palase.

Green Coast eshte nje nga projetet me luksoze ne bregdetin e jugut me nje shtrirje fantastike me pamje nga deti.

Vila qe disponojme ofron siperfaqe parcele 348 m2, siperfaqe ndertimi 169.02 m2, siperfaqe verande 10.75 m2, siperfaqe pishine 25 m2 dhe siperfaqe parkimi 47.45 m2.

Organizohet ne 2 kate.

Kati 1 organizohet ne sallon ndenje te bollshem, tualet, oborr dhe pishine.

Kati 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Cmimi i shitjes 1.300.000 €

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest