AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, DOGANA.

  • €195,000
Dogana, Laprakë, Tiranë
Për Shitje

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, DOGANA.

Dogana, Laprakë, Tiranë
  • €195,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38886
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient biznesi prane Doganes, ish sheshi Shqiponja.

Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 65m2.

Ndodhet ne nje pallat ne ndertim, perfundon ne vitin 2023.

Cmimi eshte 195000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo