AMBIENT BIZNESI ME QERA, PRANE SKY TOWER.

  • €4,560/Bruto
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

AMBIENT BIZNESI ME QERA, PRANE SKY TOWER.

Ish Blloku, Tiranë
  • €4,560/Bruto

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 228
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42210
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi, prane Sky Tower, rruga Ukraina e Lire.

Ambienti ka siperfaqe 228 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Organizohet ne ambient openspace, ambient per recepsion, 2 tualete, 2 depo.

Ashensor privat.

Cmimi eshte 20 euro/m2 bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo