White Tower, Komuna e Parisit Shiten super apartamente

Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

White Tower, Komuna e Parisit Shiten super apartamente

Komuna e Parisit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 85.20
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35996
  • ID Prones

Përshkrim

Ne kompleksin rezidencial White Tower shesim  super apartamente 1+1 ,2+1, 3+1 me cmim kleringu !

Apartamenti 1+1 ka siperfaqe totale 85.20 m 2 dhe ndodhet ne katin e 3

Apartamenti 2+1 ka siperfaqe totale 120.60m2 dhe ndodhet ne katin e 3

Apartamenti 3+1 ka siperfaqe totale 140.80m2 dhe ndodhet ne katine  e5

Kompleksi eshte aktualisht  ne ndertim ne faze grope dhe nje nga me cilesoret !

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare