Shiten apartamente 1+1 Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

 • €205,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €205,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 78
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48112
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 77.5 m2, siperfaqe neto 64.5 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.9 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 78 m2, siperfaqe neto 65 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13 m2.

Organizohen ne korridor shperndares, dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 205.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest