Shitet super apartament 1+1 tek Ekspozita Building

 • €215,000
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Shitje

Shitet super apartament 1+1 tek Ekspozita Building

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €215,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68.04
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • 2025
 • Viti Ndërtimit
 • P45408
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe prej  68.04 tek EKSPOZITA BUILDING

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ,ambient gatimi , dhome gjumi  dhe nje tualet.

Ekspozita Building eshte nje nder komplekset me prestigjoze  ne ndertim e siper ne kryeqytet.

Post parkimi me cmim extra 50.000 euro

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva