Super apartament 2+1 tek Ali Demi

 • €113,000
Ali Demi, Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 2+1 tek Ali Demi

Ali Demi, Brryli, Tiranë
 • €113,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32604
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me kubature te rregullt dhe siperfaqe 102.5 m2  .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi njera me garderobe , 2 tualete , njeri nga ata me ajrim natyral dhe 2 ballkone .

Apartamenti ndodhet ne nje pallat qe eshte ne perfundim e siper , per momentin faze pllake , perfundon per 6 muaj .

Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te preferuara per  jetese , cilesia e pallatit eshte nder me te lartat me nje cilesi maksimale .

Nxitoni pasi cmimi eshte okazion .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva