Apartament me qira te Toptani!

 • €500/muaj
9 Katëshet, Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament me qira te Toptani!

9 Katëshet, Qendër, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27194
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 te Ura e Tabakve, prane Toptanit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1 me 2 tualet dhe 2 ballkone, i mobiluar ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 4. Per me teper ju ftoje ne nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj