Shitet apartament 1+1 ne Dhermi.

 • €152,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €152,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43557
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Dhermi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 59.91 m2, siperfaqe neto 40.10 m2, siperfaqe te perbashket 8.41 m2, siperfaqe verande 11.40 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi + ambient ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Apartamenti ka nje pamje fantastike nga deti.

Cmimi i shitjes 2800 €/m2.

Apartamenti disponon dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest