Shitet apartament plus dyqan tek Rruga Margarita Tutulani

 • €200,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament plus dyqan tek Rruga Margarita Tutulani

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 78
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46184
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet dyqan plus apartamanet  me siperfaqe totale 78m2 tek rruga ”Margarita Tutulani”

Apartamenti organizohet ne 1+1 ndersa dyqani ne Open space me fasade nga rruga kryesore.

Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje , me parket , ngrohje qendrore dhe te gjitha mobiljet e reja.

Dyqani eshte i investuar ne ndricim , pllaka dhe tualet. I gatshem per cfaredolloj biznesi.

Momentalisht te lena me qira ne vleren 900 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva