APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ZOGU ZI.

 • €210,000
Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ZOGU ZI.

Zogu i Zi, Tiranë
 • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47285
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 prane Zogut te Zi.

Apartamenti ka siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Orientim Jug, Lindje, Perendim.

Cmimi eshte 210.000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo