Shitet vile 2 kateshe ne Rrugen Kristaq Capo.

 • €150,000
Qyteti Studenti, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Shitje

Shitet vile 2 kateshe ne Rrugen Kristaq Capo.

Qyteti Studenti, Tregu Elektrik, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145.3
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39828
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe trualli 145.3m2 ne Rruge Kryesore tek Kristaq Capo.

Vila ndodhet fiks ne rrugen kryesore dhe organizohet si me poshte:

Kati 0: Dyqan , magazine , tualet, pra kat biznesi.

Kati 1: Ambient ndenje , sallon i  bollshem , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone.

Siperfaqet perkatese : Siperfaqja e katit perdhe 86.6m2 , siperfaqja e katit te pare 109.1m2 dhe siperfaqe verande 8.2m2.

Disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume info na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva