APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E BARRIKADAVE.

 • €178,000
Qendër, Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E BARRIKADAVE.

Qendër, Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €178,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45956
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tualet, si dhe dalje ne tarrace.

Orientim Jug Lindje.

Cmimi eshte 178000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo