Shitet toke ne Surrel!

  • €2,400,000
Dajt, Tiranë
Për Shitje

Shitet toke ne Surrel!

Dajt, Tiranë
  • €2,400,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 40000
  • Sipërfaqe ㎡
  • 40000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46266
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet toke ne Surrel!

Disponon siperfaqe 40.000 m2.

Ndodhet ne nje zone shume te qete si per banim dhe per investim.

Cmimi i shitjes 60 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest