VILE ME QERA, PRANE TEG.

 • €2,500/muaj
Farkë, Long Hill, Lundër, Rolling Hills Residenc, Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, PRANE TEG.

Farkë, Long Hill, Lundër, Rolling Hills Residenc, Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 536
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28742
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet vile me qera prane TEG.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate:

kati -1, 100 m2, ku ndodhet garazhdi dhe  lavanderia

kati 0, ndodhet kuzhina dhe dhoma e ndenjes, tualet, verande e madhe

kati 1, organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe nje tualet.

Vila ka siperfaqe trualli 526 m2 dhe siperfaqe ndertimi 300 m2.

Vila eshte e ndertuar me te gjitha parametrat bashkohir sistem kapot dhe vetrata termike e veshur ne pjesen me te madhe me gure natyror. Brenda eshte me parket sistemi i ngrohjes eshte qendror, uje i ngrohte me panele djellore, banjo e katit perdhe dhe katit te pare me ngrohje dyshemeje.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo