APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

 • €650/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 82
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37993
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1+2 me qera tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ka siperfaqe 82 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore.

Ndodhet prane Kika 2 tek Niku Construction.

Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon.

I pabanuar me pare.

Cmimi eshte 650 euro.

Ideal per zyra dhe banim.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo