APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E BOGDANEVE.

 • €163,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E BOGDANEVE.

Qendër, Tiranë
 • €163,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47094
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga e Bogdaneve, prane rruges se Kavajes.

Apartamenti ka siperfaqe 76m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhone, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug, Lindje, Perendim.

Cmimi eshte 163000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo