VILE ME QERA, KODRA E DIELLIT.

 • €2,500/muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira

VILE ME QERA, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 340
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P40219
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super vile tek rezidenca Kodra e Diellit.

Vila ka siperfaqe ndertimi 340m2.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate dhe permban 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 3 tualete, lavanderi, garazhd per nje makine, oborr si dhe pishine.

Lirohet ne daten 30 Prill.

Cmimi eshte 2500 euro neto ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo