Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

 • €400/muaj
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38843
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1  me siperfaqe 85m2 ne Don Bosko

Apartamenti organizohet ne nje  dhome ndenje ,ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe  i pabanuar me pare

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva