SUPER APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE BLLOK

 • €230,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

SUPER APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE BLLOK

Ish Blloku, Tiranë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42477
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 1+1 ne shitje ne Bllok ne rrugen Sami Frasheri.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte shume i investuar me nje mobilim modern dhe ka hapsira shume te bollshme ne cdo ambjent.

Siperfaqa e apartamentit eshte 80 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, pallat ne rruge kryesore.

Kjo eshte nje mundesi shume e mire banimi si dhe investimi duke vleresuar, zonen, pallatin qe eshte ne rruge kryesore si dhe investimin luksoz te tij.

Cmimi i shitjes eshte 230,000 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko