Apartament 2+1 plus Dyqan ne shitje tek Rruga e Kosovareve

  • €150,000
Ish Blloku, Komuna e Parisit, Rruga e Kosovarëve, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 plus Dyqan ne shitje tek Rruga e Kosovareve

Ish Blloku, Komuna e Parisit, Rruga e Kosovarëve, Stadiumi Dinamo, Tiranë
  • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 96
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35374
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 plus nje Dyqan ne shitje tek Rruga e Kosovareve.

Apartamenti ka nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet .

Dyqani ka nje tualet dhe ambientin buze rruge .

Kane dokumentacion te rregullt hipotekor .

Siperfaqe reale apartamentit eshte 96m2 ndersa ne hipoteke e shenuar 65m2 .

Apartamenti shitet me nje cmim te arsyeshem . Ka mundesi qe te lihet biznes plus banim , por ka edhe mundesi kthimi totalisht ne biznes per shkak se eshte ne katin 0 .

Per me shume info na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva