Jepet ambient me qira ne Bllok

 • €1,700/muaj
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient me qira ne Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
 • €1,700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33083
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambjent per zyra ne Bllok.

Ambjenti ka siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 2.

Eshte i ndare me 1 paradhome, 1 openspace, 2 zyra ndarje me xham, 2 tualete.

Fasade xhami nga rruga kryesore.

Cmimi 1700 euro duke perfshire edhe taksat.

Mundesi parkimi.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj