Shitet apartamenti 2+1 ne Kinostudio

 • €70,000
Kinostudio, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartamenti 2+1 ne Kinostudio

Kinostudio, Tiranë
 • €70,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29750
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1, ne Kinostudio ne Rr.Myslym Keta, prane Komisariatit nr.4.

Siperfaqja e apartamentit eshte 90m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndjenje plus kuzhine, tualet.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar dhe shume prane institucioneve te rendesishme si , Spitali Nene Tereza, Spitali American 2, Ministria Mbrojtjes, Fakultetit Mjeksise etj.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj