Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 2.

 • €150,000
Kinostudio, Oxhaku, Porcelan, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 2.

Kinostudio, Oxhaku, Porcelan, Xhamlliku, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44487
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 2.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 111.29 m2, siperfaqe neto 95.49 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.80 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Orientim Jug-Perendim.

Objekti eshte ne faze suvatimi.

Cmimi i shitjes 150.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest