Shitet Apartament 1+1 tek Bar Oslo, Rruga Bardhyl.

 • €75,000
Brryli, Rruga Bardhyl, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 tek Bar Oslo, Rruga Bardhyl.

Brryli, Rruga Bardhyl, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 63.2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40032
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet  Apartament 1+1 me siperfaqe 63.2 m2 tek Rruga Bardhyl.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualeti , korridori i madh i bollshem dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Ideale per Banim ose per investim (zyra)

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva