Shitet Apartament 1+1 tek Bar Oslo, Rruga Bardhyl.

Shitet Apartament 1+1 tek Bar Oslo, Rruga Bardhyl.

Për Shitje

75,000€

  • 5c58d6bd-d88e-46bb-bfb3-a37fd94869d9
  • 0dacb5c3-7dc0-4f6d-9e65-8f218f7600b2
  • 31b05f4c-4542-4f5d-b268-2e9958ab1534
  • bf4fe499-8244-4f41-9f7d-de784b4016af

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30818

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
63.2

Përshkrimi

Shitet  Apartament 1+1 me siperfaqe 63.2 m2 tek Rruga Bardhyl.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualeti , korridori i madh i bollshem dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Ideale per Banim ose per investim (zyra)

Per me shume na kontaktoni

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *