NOBIS, Apartament 3+1+2 me Qera

 • €1,500/muaj
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

NOBIS, Apartament 3+1+2 me Qera

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41327
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga lokacionet me te mira dhe preferuara ne Tirane, Nobis, disponojme apartament 3+1+2 me qera.

Apartamenti ka siperfaqe totale 150m2

Organizohet ne 1 sallon te madh sebashku me ambient gatimi dhe ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Disponon dhe post parkimi me pagese shtese

Cmimi qerase 1500 euro/muaj

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest