KAPANON ME QERA, PRANE TOP CHANNEL

Autostrada Tiranë-Durrës, Kashar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

KAPANON ME QERA, PRANE TOP CHANNEL

Autostrada Tiranë-Durrës, Kashar, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 850
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26964
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera kapanon prane TopChannel.

Kapanoni ka 850 m2 siperfaqe te brendshme dhe eshte 8 m i larte.

Ka dy porta elektrike, 5.5 m te larta.

Strukture OpenSpace.

Linje 3fazore.

Cmimi eshte 3500 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo