Shitet apartament 1+1 me cmim klering, 5 Maj.

 • €96,000
5 Maji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 me cmim klering, 5 Maj.

5 Maji, Tiranë
 • €96,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47559
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me cmim klering, 5 Maj.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 66.25 m2, siperfaqe neto 60.05 m2 dhe siperfaqe te perbashket 6.20 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 10  te objektit.

Objekti eshte ne faze suvatimi.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest