APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, QENDER.

 • €1,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, QENDER.

Qendër, Tiranë
 • €1,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47769
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 3+1+2 ne qender prane kafe Flora.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Cmimi eshte 1000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo