Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

 • €189,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €189,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 122
 • Sipërfaqe ㎡
 • ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P47632
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe 122 m2, siperfaqe neto 100.8 m2 dhe siperfaqe te perbashket 21.2 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Cmimi i shitjes 1550 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest