Shitet apartament 2+1 me orientim nga deti ne Shengjin

 • €104,000
Shëngjin, Lezhë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 me orientim nga deti ne Shengjin

Shëngjin, Lezhë
 • €104,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2021
 • Viti Ndërtimit
 • P46466
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94m2 ne Shengjin, pamje nga deti.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet, korridor shperndares dhe nje ballkon i madh dhe i bollshem.

Apartamenti ndodhet ne  nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit me hipoteke

Me ashensor dhe te gjitha sherbimet e nevojshme.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto , me 2 kondicioner, kuzhine dhe dhoma gjumi te kompletuara.

Per me shume  na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani