Okazion! Shitet Apartament 2+1

 • €102,000
Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Okazion! Shitet Apartament 2+1

Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €102,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27039
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tualete  prane Pediatrise ne rrugen Kongresi i Manastirit.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje kompleks teper cilesor ndertimi i te cilit perfundon ne Qershor te 2021.

I organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne 2 dhomat e gjumit, kuzhine dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug-veri.

 

Cmimi i Apartamentit eshte me 850Euro/m2

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj