Ambient biznesi me qira, tek Mine Peza

Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient biznesi me qira, tek Mine Peza

Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29322
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira, tek Mine Peza, prane Ambasades Polake.
Ambienti ka siperfaqe 100 m2, dhe eshte i organizaur ne 4 dhoma, ambient gatimi, dhe tualet.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati dhe eshte me 2 hyrje.
Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri tipologjish biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj