Jepet super Apartament me Qera 2+1+2+parkim tek Garda

Garda, Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Qira

Jepet super Apartament me Qera 2+1+2+parkim tek Garda

Garda, Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 170
  • Sipërfaqe ㎡
  • 1
  • Garazh
  • P40496
  • ID Prones

Përshkrim

Tek Garda, buze rruge japim me qera super apartament 2+1+2+2 ballkone + post parkimi.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume te mire administruar ne buze te rruges, me roje 24 ore dhe me 2 ashensore.

Organizohet ne nje sallon teper te madh me dalje ne verande, ambient ngrenie, ambient gatimi te vecuar me dritare, korridor shperndares, dy dhoma gjumi ku njera eshte me verande, dy tualete dhe nje post parkimi.

Siperfaqe Totale 170m2 dhe 150m2 neto.

Jepet i mobiluar sic paraqitet ne foto.

Cmimi 2000 euro/muaj

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare