APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PAZARI I RI.

 • €190,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PAZARI I RI.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €190,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44097
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1 prane Pazarit te ri.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Pallati eshte i vitit 2022.

Cmimi eshte 190000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo