Shitet ambient per zyra, Qender

  • €90,000
9 Katëshet, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient per zyra, Qender

9 Katëshet, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 28 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27268
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient per zyra ne zonen e Qendres.

Ambienti ka siperfaqe 28 m2 dhe ndodhet ne katin 0. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe ne vend shume te mire per zhvillimin e biznesit. I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj